NAJNOVŠIE SPRÁVY

Inzercia

28. decembra 2016 |

Banerová reklama

Gate – 2 x 160 x 600 + 1000 x 100

Reklamná brána nad hlavičkou a po oboch stranách webu. Je trvalo zobrazená tak pri prezeraní hlavných kategórií ako aj čítaní všetkých článkov.

Cena: 159 eur/týždeň

 

Slider – 2 x 160 x 600

Reklamné bannery sa zobrazujú po oboch stranách webu. Sú viditeľné pri prezeraní hlavných kategórií ako aj čítaní všetkých článkov.

Cena: 129 eur/týždeň

 

Leaderboard – 728 x 90

Banner sa nachádza v hlavičke stránky vedľa loga nad základným menu. Ide o pozíciu, ktorú návštevník stránky neprehliadne a často sa očami k tejto pozícii vracia.

Cena: 89 eur/týždeň

 

TOP Square – 300 x 300

Nachádza sa na titulnej stránke a v rubrikách na pravej strane pod zoznamom najčítanejších správ. Ide o pozíciu, ktorá je vždy viditeľná.

Cena: 49 eur/týždeň

 

TOP Doublesquare – 300 x 600

Ide o dvojnásobný rozmer TOP Square na výšku.

Cena: 69 eur/týždeň

 

Square – 300 x 300

Nachádza sa pri otvorených článkoch na pravej strane. Ide o pozíciu, ktorá je vždy viditeľná a čitateľovi sa dostáva opakovane do povedomia pri otváraní jednotlivých článkov na portáli.

Cena: 69 eur/týždeň

 

Doublesquare – 300 x 600

Ide o dvojnásobný rozmer Square na výšku.

Cena: 89 eur/týždeň

 

Povolené formáty pre bannerovú reklamu sú: jpg, png a gif.

 

Textová reklama

PR článok

Ide o označený reklamný článok s obsahom podľa zadania klienta. Môže propagovať ponuku tovaru, služieb alebo podporu obchodnej značky, podujatia alebo inej udalosti. K textu je možné uverejniť aj fotografie (fotogalériu).

PR článok sa počas promovaného obdobia jedného týždňa nachádza na titulnej stránke (na titulke môžu byť naraz maximálne dva PR články). Po promovanom období sa reklamný článok nachádza naďalej v zozname aktuálnych správ ako aj v rubrike Správy.

V cene poskytujeme aj spracovanie PR článku. K článku je možné pripojiť aj reklamný banner rozmeru 300 x 300 pixelov.

Cena: 79 eur (pripojenie reklamného banneru k článku + 15 eur)

 

Uvádzacie ceny sú konečné bez ďalších prirážok. Bannerovú reklamu je možné objednať na čas potrebný podľa potreby klienta. Týždňom sa rozumie sedem po sebe nasledujúcich dní. Pre bližšie informácie kontaktujte redakciu na adrese: reklama@liptovonline.sk alebo telefonicky 0903 304 504.

Prevádzkovateľ portálu liptovonline.sk si vyhradzuje právo odmietnuť reklamu, ktorá by svojím obsahom mohla porušovať právny poriadok Slovenskej republiky.

Komentáre sú uzavreté.