NAJNOVŠIE SPRÁVY

TMR upravuje ceny skipasov, motivuje nakupovať online a s predstihom

9. októbra 2017 | SITA
TMR upravuje ceny skipasov, motivuje nakupovať online a s predstihom
Liptov
0

Spoločnosť Tatry mountain resorts (TMR), ktorá prevádzkuje lyžiarske strediská v Nízkych a Vysokých Tatrách, upravuje ceny skipasov pre nadchádzajúcu lyžiarsku sezónu.

Zákazníckym programom GOPASS chcú motivovať klientov k nákupom online a v časovom predstihu. „Tí tak môžu získať skipasy za výhodnejšie ceny. Dokonca lacnejšie ako v minulej sezóne. Naopak, pri nákupe v kamenných pokladniach si lyžiari priplatia,“ povedal dnes obchodný riaditeľ TMR Michal Beňo.

Novinkou sezóny bude aj 70 samoobslužných pokladní vo všetkých strediskách spoločnosti, kde si budú môcť lyžiari kúpiť skipas cez zákaznícky program. Pri samoobslužných pokladniach bude najbližšiu sezónu k dispozícii vyškolený personál.

„Už dnes miera využívania zákazníckeho programu GOPASS na nákup skipasu online dosahuje 40-percent, čo potvrdzuje čoraz silnejšiu preferenciu pohodlného nákupu cez počítač či telefón a hocikedy,“ doplnil Beňo.

Vo Vysokých Tatrách v stredisku Tatranská Lomnica pribudne v novej lyžiarskej sezóne strediskový rozhlas. Pre skialpinistov pripravili koridory pre výstupy, aby predišli kolíziám s lyžiarmi. O bezpečnosť lyžiarov sa bude v strediskách TMR počas sezóny starať 20 pracovníkov lyžiarskych hliadok – ski patrol.

Ceny skipasov nájdete tu.

FOTO: TMR

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *