NAJNOVŠIE SPRÁVY

Tri životy vyhasli pri nehode pri Ružomberku

2. októbra 2017 | liptovonline.sk
Tri životy vyhasli pri nehode pri Ružomberku
Krimi
0

Tri životy si vyžiadala dnešná dopravná nehoda, ktorá sa stala hodinu po polnoci na hlavnom cestnom ťahu z Ružomberku do Martina.

Z doposiaľ presne nezistených príčin prešiel s vozidlom do protismeru 30-ročný vodič volkswagenu Passat, kde sa zrazil s kamiónom, ktorý šoféroval 59-ročný Košičan. Zrážku neprežil vodič volksvagenu, 31-ročná spolujazdkyňa  a ani nie mesačné bábätko. U vodiča kamióna polícia dychovou skúškou nezistila požitie alkoholu. U nebohého vodiča bude vykonaná pitva, informoval žilinský krajský policajný hovorca Radko Moravčík.

Ďalšie okolnosti a príčiny vzniku tejto tragickej dopravnej nehody sú podľa jeho slov predmetom prebiehajúceho vyšetrovania.

Polícia žiada všetkých účastníkov cestnej premávky, aby sa na cestách správali disciplinovane, ohľaduplne, plne sa venovali vedeniu vozidla, sledovali situáciu v cestnej premávke, dodržiavali dopravné predpisy a rýchlosť jazdy prispôsobili svojim schopnostiam, stavu a povahe vozovky. Každý účastník cestnej premávky môže svojím zodpovedným prístupom prispieť k väčšej bezpečnosti na našich cestách.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *